Zestawy

W naszym asortymencie znajdują się przekąski idealne dla miłośników domowej, regionalnej kuchni. Sprzedajemy zestawy z serów i przetworów, które możesz wykorzystać na wiele sposobów. Kupisz tu drobne pakiety doskonałe jako przekąska na wieczór lub duże, imprezowe, które zaspokoją głód większej ilości osób. W naszych kompletach znajdują się:

- smalec swojski,
- gałki białe i wędzone,
- serki białe, wędzone i z dodatkiem czosnku niedźwiedziego,
- korbacze białe i wędzone,
- medaliony .

Połączenie powyższych składników różni się w zależności od zestawu. Niezależnie od wielkości, nasze pakiety zawierają tylko i wyłącznie regionalne przekąski oraz przetwory, które wykonane są z naturalnych składników.

Zawarte w nich przysmaki można jeść osobno jako smakowite przystawki lub wykorzystać do śniadania, obiadu czy kolacji. Gałka wędzona doskonale sprawdzi się na kanapce z pełnoziarnistego pieczywa. Z kolei medaliony  mogą posłużyć jako dodatek do sałatek na kolację.

Aktywne filtry

Dlaczego warto zdecydować się na nasze zestawy z serów i przetworów?

Zakup gotowego zestawu złożonego z pysznych przetworów zdejmuje z gospodarzy obowiązek samodzielnego przygotowywania przekąsek. Wystarczy sięgnąć po nasz pakiet, by otrzymać gotowy, starannie skomponowany komplet serków, które będą idealnie pasować niemal do każdego napoju. W naszym asortymencie znajdują się pakiety dobrane specjalnie na różne okazje. Zakupisz tu zestaw:
- grillowy,
- degustacyjny.
- imprezowy.

Oferujemy je w różnych rozmiarach, dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Warto się na nie zdecydować nie tylko wtedy, gdy wyprawia się huczne przyjęcie czy zaprasza znajomych na grilla w ogrodzie. Nasze przetwory to też dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce posmakować przysmaków z okolic dla Podhala. Kupisz tu serki i korbacze będące składnikiem kuchni podhalańskiej. Dla wszystkich pragnących nowych wrażeń przyszykowaliśmy drobny pakiet degustacyjny, dzięki któremu dowiesz się, czy masz ochotę na więcej. Jeśli rozsmakujesz się w kuchni regionalnej, sięgnij po duże pakiety!