Prosto z Podhala to połączenie tradycji naszych dziadków z nowoczesnością. W naszym sklepie mogą Państwo zamówić smaki z pod samych Tatr prosto do domu, bez konieczności wyjazdu w góry. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć do waszych domów, abyście mogli spróbować po raz pierwszy lub przypomnieć sobie smak prawdziwego Podhala.

Wszystkie Nasze sery są robione z mleka owczego i krowiego według pochodzącej z ojca na syna kilkunastoletniej receptury. Następnie sery są wędzone naturalnie dymem z drzew liściastych- olcha albo buk. Nadaje to serom nie tylko pięknego koloru ale także niepowtarzalnego aromatu. Specjalnie dla Państwa tworzymy również nowe kompozycje smakowe takie jak sery z czosnkiem niedźwiedzim czy różne kombinacje serów marynowanych.

W naszej ofercie znaleźć można również produkty, które pozwolą przypomnieć sobie smaki dzieciństwa i osłodzić życie. Mowa tutaj o naturalnych sokach z owoców, syropach, konfiturach i miodach prosto z pasieki. Wszystkie nasze produkty są pozbawione sztucznych barwników, konserwantów i chemii. Dbamy o dobro naszych klientów i dlatego oferujemy produkty zdrowe, pełne witamin, prosto z natury.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby Państwa zamówienia były realizowane na czas. Mamy nadzieje że po skorzystaniu z naszego sklepu będą Państwo zawsze zadowoleni. Każdy zadowolony klient to dla Naszej firmy priorytet i motywacja do dalszego rozwoju.

Zachęcamy do współpracy również hotele, domy weselne, restauracje i sklepy abyście mogli poszerzyć swoje oferty o produkty najwyższej jakości.